ЗАБАВА

Уживање пред големото финале на ЛШ, а сопругата го покажа добриот задник

Фирмино и неговата одбраничка беа уловени како си разменуваат нежности, а особено воодушевување кај јавноста остави Лариса, која носела танга костим за капење и ја покажа својата добро обликувана задница.

Фудбалерите на Ливерпул и Реал Мадрид одбројуваат до најважниот двобој на оваа сезона во Лигата на Шампиони, финалето кое треба да одржи на 26 мај. Стрелецот на Ливерпул, Роберто Фирмино, побарал одмор каков што му доликува на една ѕвезда, односно тој заедно со својата поубава половина уживаше на јахта во Ибица.

Неговата атрактивна сопруга е Бразилката Лариса Переира, која ги воодушеви папараците со својата завидна форма. Тие биле уловени како си разменуваат нежности, а особено им се допадна на папараците тоа што Лариса го истакна својот задник во танга костим за капење.

Таа е позната манекенка и има голем број следбеници на Инстаграм.

 

https://instagram.com/p/BYioocxDL21/?utm_source=ig_embed

 

Só ria

A post shared by Larissa Pereira Firmino (@larissa_peereira) on

Loading...

Related posts

Една работа ги открива: Препознајте ги жените на кои им е неопходен машкиот допир

vesti24

Познатата пејачка со Албанско потекло предизвика контроверзии, откри дека е бисексуалка и им се извини на ЛГБТ заедницата

vesti24

Гори Ибица- Сопругата на ѕвездата на ливерпул во танга го покажа совршениот задник (ФОТО)

vesti24