ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Ева Заева изгледаше како принцеза во нејзиниот матурски фустан

Внуката на Зоран Заев, Ева, заврши средно училиште, а потоа следуваше и нејзината матурска вечер. Таа како и другите тинејџерки нестрпливо ја чекаше оваа вечер и се подготвуваше како би заблескала на својата матура, а неколку фотографии сподели на социјалните мрежи.

Долгиот фустан со светки прави Ева да изгледа како принцеза, а комплименти стигаа од сите страни.

Prom Night ✨ #byEva

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

Loading...

Related posts

ФОТО: Како изгледа Перо Антиќ кога ќе го порачаш од Али Експрес?

vesti24

Сите зборуваат за фотографијата на Сека покрај базен и за тоа како изгледа во бикини

vesti24

Познатата пејачка со Албанско потекло предизвика контроверзии, откри дека е бисексуалка и им се извини на ЛГБТ заедницата

vesti24