МОДА

Овие панталони се во мода во 2018

Модните блогерки секоја година можеме да ги видиме во различни парчиња облека кои стануваат хит и на многу други девојки.

Оваа година девојките од модниот свет полудеа по панталоните кои со сигурност ќе станат хит оваа година.

Станува збор  за класчни сиви панталони со кариран дезен кои можат да се комбинираат со сако или некој удобен џемпер или маичка.

Иако овие панталани повеќе одговораат со елегантна облека, сепак, добро се вклопуваат во лежерните аутфити со патики, маички и дуксери.

Loading...

Related posts

Само за најхрабрите, дали би ги носеле овие шорцеви?

vesti24

Познатата манекенка се појавила во потполно проѕирен фустан без градник на фестивалот во Кан

vesti24

Бела Хадид во креации од високата мода за Harper’s Bazaar

vesti24