ЗАБАВА

Најсексапилната баба на светот ги продава своите голи фотографии и заработува сериозни пари

Џина Стјуарт (48) ја буди фантазијата на своите фанови на Инстаграм со предизвикувачките фотографии, а таа голите фотографии ги продава за 500 долари месечно. Оваа сексапилна баба од своето тело направи огромен бизнис.

Најсексапилната баба одлучила да заработи многу пари, па фотографиите од своето голо тело ги објавува на најпознатата платформа, каде гледањето на вакви содржини се наплаќа. За еден месец таа заработува 500 долари само од пристапот до нејзините голи фотографии, а доколку некој сака да погледне нејзина одредена фотографија мора да искешира и 97 долари. 

“Јас сум светска медиумска сензација и селебрити”, вели самоуверената Џина и додава дека само ретки луѓе може да ги добијат нејзините сосема голи фотографии кои ги нарекува “избраните”.

https://www.instagram.com/p/BsgHRq_FBbF/?utm_source=ig_embed

Стјуарт вели дека засега можете да имате пристап до нејзините топлес фотографии, но дека подготвува изненадување на посебниот профил на Patreon кое ќе биде дијамантско.

Loading...

Related posts

Разголени секси келнерки растураат бракови: Сите мажи сакаат да пијат кафе во кафулето

vesti24

(ВИДЕО) Mиле Паника одамна предвидел какви се предлози ќе има за името

vesti24

Продаден еден од најретките дијаманти за вртоглава сума

vesti24