ЗАБАВА

Жешката Кајла “голта” оган и обожува да си игра со питони

Конор Викам е 25 годишниот напаѓач на Кристал Палас каде пристигна во 2015 година од Сандерленд за 10 милиони евра. Откако се здоби со повреда во 2016 година, неговата кариера беше на пауза од 17 месеци, а на терените се врати во средината на 2018 година.

Оваа сезона одигра седум натпревари, даде еден гол и запиша една асистенција. Конор може да се пофали дека во неговото опоравување му помогна неговата девојка Кајла Кадорна.

Оваа 24 годишна членка на групата Fuel Girls која има настапи ширум светот, публиката ја забавува со перформанси кои вклучуваат оган. Покрај тоа што си игра со оган, Кајла е голем љубител на тетоважи, а обожува да си игра и со змии. На своите настапи припитомува разни видови на змии, а најдраги ѝ се питоните кои ѝ се најчести асистенти за време на настапите.

На Инстаграм не си игра со питони и оган, но своите 146.000 слебденици ги забавува со “жешки” фотографии кои ги откриваат нејзините бројни тетоважи и атрибути. Можеме само да заклучиме дека на Викам му било многу лесно да се опоравува покрај Кајла.

Loading...

Related posts

Сите зборуваат за фотографијата на Сека покрај базен и за тоа како изгледа во бикини

vesti24

Една работа ги открива: Препознајте ги жените на кои им е неопходен машкиот допир

vesti24

(МОДНА ТЕПАЧКА) ПРИЛЕПСКАТА МОДНА ДИЗАЈНЕРКА СТЕФАНИЈА НАСЕСКА ПОПАДИНЕЦ МУ ГО РАСПЛАКА МАЈЧЕТО НА СЕРГЕЈ ВАРОШЛИЈА : ТИ СИ ПОЛУПИСМЕН ДИЗАЈНЕР, ТВОЈАТА ДИПЛОМА И ОБРАЗОВАНИЕ Е ЛИСТАЊЕ ПЛЕЈБОЈ СПИСАНИЕ

vesti24