ЗАБАВА

Италијанска манекенка би можела да ја уништи врската на Роналдо

Кристијано Роналдо може да се пофали дека ги освоил срцата на многу убавици, а моментално е во врска со Џорџина Родригез.

Наводно, Роналдо и Џорџина моментално имаат проблеми во врската бидејќи славниот фудбалер на Јувентус сѐ почесто го поврзуваат и со други жени. 

Италијанската манекенка Мануела Ферера неодамна се пофалила дека Роналдо ѝ испраќал пораки и дека нејзиниот број го добил од нивен заеднички пријател. Тој наводно пробувал да ја освои и наспроти тоа што е во врска со Родригез.

“Ми напиша дека сум убава, а потоа го продолживме разговорот”, се пофалила 34-годишната манекенка.

https://www.instagram.com/p/BqqX0tSixjA/?utm_source=ig_embed
Loading...

Related posts

Принцот Хари ги повикал своите поранешни девојки на венчавката

vesti24

Момче од Аргентина одлучи да реагира малку поразлично откако ја “улови” својата девојка како го изневерува на забава

vesti24

Оваа невеста немала пријателки, па затоа нејзините другари ја преземале улогата на деверици

vesti24