ЖИВОТ ЗАБАВА

Сексапилната Кимберли мамела воздишки со извајаното тело (ФОТО)

Русокосата Кимберли Гарнер овие денови одмара во сончевото Мајами, а папараците не пропуштиле прилика да го овековечат овој момент и да ја “фатат” британската манекенка како се забавува на плажа.

Убавицата се шетала наоколу во минијатурно црно бикини кое фантастично ѝ стоело, што во нејзиниот случај не е ни тешко со оглед на одличната фигура. 

Нејзиниот тенок струк и совршениот задник го привлекувало целото внимание, а таа гордо ги покажува облините како во јавноста, така и на Инстаграм каде ја следат повеќе од 130 илјади луѓе.

Атрактивната 29-годишната инаку се прослави со учество во реалното шоу “Made in Chelsea” кое се емитуваше во Велика Британија и ги следеше животите на моќните жители на овој остров.

Loading...

Related posts

Тој е самопрогласен муслимански војник кој е од глава до пети со тетоважи, а дамите не можат да одолеат на неговите голи фотографии

vesti24

“Бред Пит сакаше да ме “купи” за 120.000 долари, но не успеа”

vesti24

Сексапилна манекенка ќе стане првиот супермодел кој Саудиска Арабија некогаш го имала

vesti24