ЗАБАВА

Блогерките ги покажале своите облини и ја подигнале температурата на плажата

Блогерките Натали Халкро и Оливија Пирсон ѝ се познати на јавноста по првата сезона на реалното шоу “WAGS” во кое овие убавици, инаку сестри, се претставија пред пошироката публика.

Истата крв ја објаснува и сличната телесна градба, односно бујните облини кои убавиците често ги нагласуваат со своите стајлинзи. Ништо поинаку не е ни кога се во прашање костимите за капење.

Атрактивните блогерки кои можат да се пофалат со мултимилионерска бројка на следбеници на социјалните мрежи, за капење на плажите во Мајами избрале предизвикувачки костими за капење кои во прв план ги ставиле нивните раскошни облини.

Додека Оливија безгрижно ги впивала сончевите зраци во бело бикини кое наликувало на она кое во 1962 година го носела сексапилната Бонд девојка – Урсула Андрес, Натали ги истакнала облините во провокативен црвен костим за капење со длабоко деколте.

Loading...

Related posts

Манекенката гордо ги покажала витките нозе и бујното деколте

vesti24

Сакате подобар секс? Веднаш почнете да ги правите овие работи!

vesti24

Апсолутен хит: Елoтон Џон и Дејвид Бекам се “бакнаа” во уста и целиот свет зборува за тоа

vesti24