СПОРТ

Девојките од руски “Playboy” се разголеа за светското првенство

Сите знаеме дека Светското првенство во фудбал започнува во четврток. По повод тоа, убавиците од руски “Playboy” се соблекле и направиле фотосесија на која ги покажале своите атрибути.

Loading...

Related posts

Познат новиот клуб на Борко Ристовски

vesti24

Откриен специјалниот тренинг режим за одржување на физичка форма на Кристијано Роналдо

vesti24

Златан Ибрахимовиќ: Неверојатен старт на животот во Калифорнија

vesti24