Категорија : ЦРНА ХРОНИКА

ВЕСТИ СВЕТ ЦРНА ХРОНИКА

Овие ужасни фотографии и видеа од Грција говорат повеќе од зборови, погледнете ги страшните глетки од катастрофалните пожари

vesti24
Социјалните мрежи се преполни со страшни снимки и фотографии од Грција кои сведочат за ужасните размери на трагедии кои ја зафатија оваа држава. Се бројат
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА ЦРНА ХРОНИКА

Еве ја последната објава на Влатко Илиевски пред да биде пронајден мртов

vesti24
Македонија утрово се разбуди во шок откако со брзина на светлината се прошири веста дека најпознатиот рокер во Македонија Влатко Илиевски е пронајден мртов во
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА ЦРНА ХРОНИКА

Докторите на КАРИЛ не виделе такво ѕверство

vesti24
Едногодишно женско дете, безмалку уште бебе, со сериозни повреди на главата и по телото се бори за живот на Клиниката за анестезија, реанимација и интензивно
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Поранешна Плејбој зајачица со својот син скокнала од хотелот во Менхетен

vesti24
Стефани Адамс (47) е поранешна Плејбој зајачица и манекенка, која заедно со нејзиниот седум годишен син починаа во петокот кога скокнале од 25 спрат од
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Струмичани пешачејќи паднале во провалија, едниот тешко повреден

vesti24
Околу 17 часот вчера воп полициската станица во Струмица било пријавено дека две лица се повредени отокако паднале во провалија. „На рекреативната патека кон црквата
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Приведен скопјанец кој се шетал со пиштол низ Гостивар

vesti24
Во Гостивар на улицата „Илинденска“ вчера околу 11 часот од страна на полициски службеници од Полициската станица Гостивар, вршејќи редовна служба било запрено патничко моторно
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Пронајдена граната од Прва светска војна во РЕК Битола

vesti24
Одговорниот за обезбедување на РЕК Битола пријавил во полиција дека забележал граната на локацијата додека бил на работа. Како што информира полицијата вчера во 12,10