Категорија : ЖИВОТЕН СТИЛ

ЖИВОТЕН СТИЛ

Досега необјавени интимни фотографии на Џеј Зи и Бијонсе од нивната спална соба! Пејачката е без гаќички!

vesti24
Џеј Зи и Бијонсе се пар којшто сведочи за тоа дека освен успехот и славата, важна е и љубовта кон партнерката и семејството. Тие се
ЖИВОТЕН СТИЛ СПОРТ

Кога станува збор за скапоцените и луксузни часовници, тие не се непознат поим за популарниот тенисер Рафаел Надал.

vesti24
Часовникот на Рафаел Надал чини повеќе од три Lamborghini модели. Надал може да се пофали со еден од најуникатните модели на светот. Во текот на
ЖИВОТЕН СТИЛ

Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (ФОТО)

vesti24
Миа Костова пред неколку недели јавно откри дека ги зголемила градите, а сега покажа како изгледа во бикини. Имено водителката на својот Инстаграм профил прв
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Апсолутен хит: Елoтон Џон и Дејвид Бекам се “бакнаа” во уста и целиот свет зборува за тоа

vesti24
Буквално цел свет ја следеше спектакуларната церемонија на кралската венчавка во саботата во капелата на дворецот Виндзор, каде присуствувале многубројни славни личности. Помеѓу најпознатите биле
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Ева Заева изгледаше како принцеза во нејзиниот матурски фустан

vesti24
Внуката на Зоран Заев, Ева, заврши средно училиште, а потоа следуваше и нејзината матурска вечер. Таа како и другите тинејџерки нестрпливо ја чекаше оваа вечер
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Ѕирнете во домот на Лепа Брена: Еве каде живее балканската кралица (ГАЛЕРИЈА)

vesti24
Далеку од градскиот метеж во елитна населба недалеку од Белград се наоѓа домот на Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ. Заедно одлучувале за секој
ЖИВОТЕН СТИЛ

Ако немате цвеќе дома, после ова веднаш ќе купите!

vesti24
Ако сте забележале дека додека поминувате во близина на цвеќарите се чувствувате некако поинаку и поубаво, немојте да мислите дека е случајно. Неодамна едно истражување
ЖИВОТЕН СТИЛ МОДА

(ВИДЕО) Бизарно слабеење: Памук – диетата повторно во мода

vesti24
Многу девојки во светот се одлучни во својата намера да изгубат неколку килограми. Нивното бизарно однесување и наоѓањето нови начини за губење килограми не запира.
ЖИВОТ ЖИВОТЕН СТИЛ

Со деколте до папок: Карлеуша ги почасти своите фанови со ново селфи

vesti24
Не може да помине ден, а српската пејачка Јелена Карлеуша да не предизвика внимание или најразлични коментари на социјалните мрежи. Како и да е, таа