Категорија : ЉУБОВ И СЕКС

ЉУБОВ И СЕКС

ЉУБОВ И СЕКС ЗАБАВА

Ја нарекувале „Ѕвер“: Девојка земала дрога за да издржи маратонски секс од пет часа

vesti24
Консумирањето на дрога е многу опасно и кога се користи во сексуални цели, најдобар пример е девојката од Колумбија која после земањето на опојни средства
ЉУБОВ И СЕКС

Ја фатил својата девојка во нивниот кревет со друг маж: Сите му се восхитуваат како изреагира и што направи потоа (ФОТО)

vesti24
Дастон Холовеј од Тексас ја “фатил” својата девојка во кревет со друг, но наместо бурна, насилна реакција, тој направил нешто што никој не го очекува..
ЉУБОВ И СЕКС ВЕСТИ СВЕТ

Сопругот на порно-ѕвездата Сторми Даниелс побарал развод: Сексот со Трамп не му пречел, но..

vesti24
Сопругот на американската порно актерка Сторми Даниелс која што тврди дека имала сексуални односи со Доналд Трамп пред 12 години, деновиве поднел барање за развод.
ЉУБОВ И СЕКС ЖИВОТ

Се тресеа ѕидовите од “жешкиот секс”: Сопругата на Икарди и Марадона имале афера

vesti24
Ванда Икарди, сопруга на фудбалерот на Интер Мауро Икарди имала секс афера со славниот аргентински фудбалер Диего Армандо Марадона. Со години се шпекулираше во јавноста
ЉУБОВ И СЕКС ЖИВОТ ЗАБАВА

Тој е самопрогласен муслимански војник кој е од глава до пети со тетоважи, а дамите не можат да одолеат на неговите голи фотографии

vesti24
Самопрогласениот “муслимански шитски војник” од Сиднеј, кој целото тело буквално го прекрил со тетоважи е исто така зависник од теретана и изгради армија на следбеници
ЉУБОВ И СЕКС

Работела како чуварка во затвор, но не ѝ се допаѓало па станала порно ѕвезда

vesti24
Изабела Делторе работела како чуварка во затвор, но иако била задоволна со својата работа, сепак се чувствувала дека тоа не ја прави среќна. Во затворот
ЉУБОВ И СЕКС

“Имаат секс, а не знаат што му прават на телото”, експерт за секс тврди дека училиштата треба да ги едуцираат децата за мастурбација

vesti24
Училиштата би требало да ги подучуваат учениците за мастурбирање уште на 11 годишна возраст, тврди експертот за темата секс, Надја Бокоди од Сиднеј. На оваа
ЉУБОВ И СЕКС

Има 35 години и неодамна стана баба, но сепак тоа не ја спречува да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи

vesti24
Кери Хилтон има 35 години и неодамна стана баба, но сепак тоа не ја спречува да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. Жената која стана
ЉУБОВ И СЕКС

Осум машки изговори за некористење на кондом и како да одговорите на нив

vesti24
Колку и да е шармантен, секси и неодолив, ако партнерот одбива да стави кондом пред сексуален однос, најдобриот ваш избор е да му одолеете да