Категорија : ЗАБАВА

ЉУБОВ И СЕКС

Ја фатил својата девојка во нивниот кревет со друг маж: Сите му се восхитуваат како изреагира и што направи потоа (ФОТО)

vesti24
Дастон Холовеј од Тексас ја “фатил” својата девојка во кревет со друг, но наместо бурна, насилна реакција, тој направил нешто што никој не го очекува..
ЉУБОВ И СЕКС ВЕСТИ СВЕТ

Сопругот на порно-ѕвездата Сторми Даниелс побарал развод: Сексот со Трамп не му пречел, но..

vesti24
Сопругот на американската порно актерка Сторми Даниелс која што тврди дека имала сексуални односи со Доналд Трамп пред 12 години, деновиве поднел барање за развод.
ЉУБОВ И СЕКС ЖИВОТ

Се тресеа ѕидовите од “жешкиот секс”: Сопругата на Икарди и Марадона имале афера

vesti24
Ванда Икарди, сопруга на фудбалерот на Интер Мауро Икарди имала секс афера со славниот аргентински фудбалер Диего Армандо Марадона. Со години се шпекулираше во јавноста
ЉУБОВ И СЕКС ЖИВОТ ЗАБАВА

Тој е самопрогласен муслимански војник кој е од глава до пети со тетоважи, а дамите не можат да одолеат на неговите голи фотографии

vesti24
Самопрогласениот “муслимански шитски војник” од Сиднеј, кој целото тело буквално го прекрил со тетоважи е исто така зависник од теретана и изгради армија на следбеници
ЉУБОВ И СЕКС

Работела како чуварка во затвор, но не ѝ се допаѓало па станала порно ѕвезда

vesti24
Изабела Делторе работела како чуварка во затвор, но иако била задоволна со својата работа, сепак се чувствувала дека тоа не ја прави среќна. Во затворот
ЗАБАВА

Блогерките ги покажале своите облини и ја подигнале температурата на плажата

vesti24
Блогерките Натали Халкро и Оливија Пирсон ѝ се познати на јавноста по првата сезона на реалното шоу “WAGS” во кое овие убавици, инаку сестри, се
ЖИВОТ ЗАБАВА

Сексапилна манекенка ќе стане првиот супермодел кој Саудиска Арабија некогаш го имала

vesti24
Убавата Талида Тамер се појавила на насловната страница на “Harper’s Bazaar Arabia”, а таа ќе стане првата манекенка од земјите од Блискиот Исток која ќе
ЉУБОВ И СЕКС

“Имаат секс, а не знаат што му прават на телото”, експерт за секс тврди дека училиштата треба да ги едуцираат децата за мастурбација

vesti24
Училиштата би требало да ги подучуваат учениците за мастурбирање уште на 11 годишна возраст, тврди експертот за темата секс, Надја Бокоди од Сиднеј. На оваа
ЗАБАВА

Погледнете снимката на секси граничарки кои ја чуваат Украина (ВИДЕО)

vesti24
Видеото во кое полуголи украински граничарки танцуваат на песна на корејски рапер, станало хит на интернет. Девојките кои се облечени само во долна облека и
ЗАБАВА

Обожавателите на Миа Калифа во шок заради стаите фоографии

vesti24
Миа Калифа објавила своја стара фотографија на Инстаграм со цел да им покаже на своите обожаватели колку килограми изгубила пред да стане порно ѕвезда. “Во