Категорија : ЖИВОТ

ВЕСТИ ЖИВОТ СВЕТ

Машината за перење примила вода и детергент и почнала да пере, а кога погледнав внатре…видов дека вриска, но гласот не допираше надвор

vesti24
Знам дека ќе ме осудите како лоша мајка, но сакам да ги предупредам другите за да не им се случи ова, напишала Линдзи Маклвер на
ЉУБОВ И СЕКС ЖИВОТ

Се тресеа ѕидовите од “жешкиот секс”: Сопругата на Икарди и Марадона имале афера

vesti24
Ванда Икарди, сопруга на фудбалерот на Интер Мауро Икарди имала секс афера со славниот аргентински фудбалер Диего Армандо Марадона. Со години се шпекулираше во јавноста
ЖИВОТ

За 53-годишната Моника Белучи велат како старее така се разубавува, а еве како се менуваше со текот на годините

vesti24
Италијанската филмска актерка и фото модел Моника Белучи со право се смета за олицетворение на вистинската женственост и убавина. Сега таа има 53 години, но
ЉУБОВ И СЕКС ЖИВОТ ЗАБАВА

Тој е самопрогласен муслимански војник кој е од глава до пети со тетоважи, а дамите не можат да одолеат на неговите голи фотографии

vesti24
Самопрогласениот “муслимански шитски војник” од Сиднеј, кој целото тело буквално го прекрил со тетоважи е исто така зависник од теретана и изгради армија на следбеници
ЖИВОТ ЗАБАВА

Сексапилна манекенка ќе стане првиот супермодел кој Саудиска Арабија некогаш го имала

vesti24
Убавата Талида Тамер се појавила на насловната страница на “Harper’s Bazaar Arabia”, а таа ќе стане првата манекенка од земјите од Блискиот Исток која ќе
ЖИВОТ СПОРТ

Ова е мистериозната сопруга на Гранит Џака албанскиот провокатор

vesti24
Леонита Џака, сопруга на репрезентативецот на Швајцарија, Гранит Џака, е воодушевена од начинот на кој нејзиниот сакан го прославил голот против Србија во второто коло
ЖИВОТ

(ВИДЕО) Ја искасапил вереницата, и ја испил крвта и ја скалпирал: Син на милионер осуден за најбруталното убиство досега, вака реагираше на пресудата!

vesti24
Синот на калифорнискиот магнат со недвижности е прогласен за виновен за монстуозно убиство на својата вереничка од Украина, со која добил ќерка неколку дена претходно.
ЖИВОТ

Маж снимен како одведува шестгодишно девојче во мрачна улица: А потоа се случи нешто незамисливо страшно

vesti24
Индија е шокирана од уште едно страшно злосторство, а обвинетиот е снимен момент пред да е откриено што направил. На снимката на надзорните камери се